Obrazy energetyczne – więcej niż dekoracja

Obrazy energetyczne stają się coraz popularniejszą formą ozdobienia ścian w mieszkaniach i domach. Czy jednak obraz energetyczny zakupiony przypadkowo na targu będzie rzeczywiście działał? Czy oprócz wartości estetycznych możemy się doszukiwać także głębszego przesłania w tego typu obrazach?

Już na samym początku warto wyraźnie podkreślić, że pomimo braku badań na temat obrazów energetycznych i sceptycznego podejścia wielu osób do tematu, w Internecie można znaleźć wiele pozytywnych opinii dotyczących nie tylko walorów estetycznych i artystycznych danych obrazów energetycznych, ale również ich drugiego dna.

Jaki jest cel obrazów energetycznych?

Podstawowym celem obrazów energetycznych jest przekazywanie dobrej energii dla konkretnego odbiorcy. Pozytywna energia przekazywana jest poprzez kształty, symbole oraz wzory znajdujące się na obrazie – pomimo pozornego chaosu nie są one przypadkowe. Autor obrazu energetycznego podczas jego malowania zamyka oczy i zdaje się wyłącznie na swoją wewnętrzną energię, która następnie uwypukla się w danym obrazie.

Pozytywna energia na ścianie

Wbrew pozorom każde mieszkanie można przystroić w pozytywną energię emanującą z obrazów energetycznych. Należy mieć jednak na względzie, że są to obrazy dedykowane konkretnym osobom i tylko one są w stanie zdekodować pełnię uczuć, emocji i energii płynącą z danego obrazu energetycznego. Z tego też względu obrazy energetyczne zawsze powinny być tworzone z myślą o konkretnej osobie i nie istnieje coś takiego jak „uniwersalny obraz energetyczny” – będzie to po prostu zwykły obraz, który będzie posiadał jedynie wartości artystyczno-estetyczne.

Podsumowując, do odczytania pozytywnej energii z obrazów energetycznych musi być spełniony podstawowy warunek – dany obraz energetyczny musi zostać stworzony z dedykacją dla konkretnej osoby – odbiorcy danej energii. Energia nie jest wyłącznie statycznym bytem, a najważniejszy jest jej obieg i przekazywanie przez autora danego obrazu energetycznego na daną osobę za pośrednictwem właśnie sztuki i obrazu energetycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *