Poznaj najnowsze trendy oświetleniowe podczas Targów ŚWIATŁO 2020

Szukasz idealnej lampy wiszącej do nowego mieszkania? Nie wiesz, jakie są globalne trendy? Odwiedź 28. Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO, które odbędą się w dn. 5-7 lutego w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Jeśli z uwagą śledzisz wnętrzarskie trendy i chcesz wiedzieć, jakie lampy wiszące (i nie tylko) królować będą w przyszłych sezonach, ŚWIATŁO 2020 to pozycja obowiązkowa w Twoim kalendarzu. Lampy wiszące są podstawą systemu oświetlenia w większości domów i mieszkań. Oprócz oczywistej roli użytkowej, pełnią ważną funkcję dekoracyjną, dopełniają i podkreślają cały wystrój oraz budują we wnętrzach pożądaną atmosferę. Dlatego decyzję o ich wyborze warto dogłębnie przemyśleć.

O Targach ŚWIATŁO 2020

Międzynarodowe Targi ŚWIATŁO to największe wydarzenie w branży oświetleniowej nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Targi co roku przyciągają setki wystawców i tysiące gości z różnych krajów Unii Europejskiej, a także z Indii, Chin, Korei Południowej czy Turcji. Podczas 3-dniowej imprezy można oglądać nowoczesne lampy wiszące i oświetlenie dodatkowe z różnych stron świata, poznawać globalne trendy wnętrzarskie oraz poszerzać swoją wiedzę z zakresu systemów oświetlenia. Do wyboru pozostaje szeroka gama specjalistycznych szkoleń, które prowadzą wykładowcy-praktycy. Targi dedykowane są architektom i projektantom wnętrz, inwestorom i deweloperom, producentom i dystrybutorom oświetlenia oraz wszystkim osobom, które chcą kupić modne lampy do domu i poszukują inspiracji. W 4 halach EXPO XXI, na łącznej powierzchni 13 000 m2, z pewnością każdemu uda się znaleźć coś dla siebie.

Jakie oświetlenie zobaczysz podczas Targów ŚWIATŁO?

Odwiedzając Targi ŚWIATŁO 2020 poznasz aktualne trendy w projektowaniu wnętrz z użyciem oświetlenia. Odkryjesz najnowocześniejsze oświetlenie mieszkaniowe, dekoracyjne i zewnętrzne, w tym modne lampy wiszące – sufitowe i żyrandole oraz przeróżne lampy i lampki do każdej przestrzeni, bez względu na jej funkcję. Jeśli interesują Cię profesjonalne rozwiązania, będziesz mieć okazję do zapoznania się z ofertą oświetlenia architektonicznego, oświetlenia technicznego i komercyjnego, oświetlenia awaryjnego i ewakuacyjnego, oświetlenia scenicznego, eventowego i dyskotekowego, układów zasilania i sterowania, komponentów, układów optycznych, oprogramowania etc. Na pewno sporo uwagi poświęcone zostanie technologii LED oraz inteligentnym systemom zarządzania oświetleniem LEDowym. Zaprezentowanych zostanie także wiele innych, inspirujących rozwiązań i przełomowych technologii. Ciekawą atrakcją będzie „Wnętrze Otwarte by Justyna Smolec”, czyli przestrzeń do otwartych rozmów o świadomym projektowaniu wnętrz, w którym nacisk kładzie się na użyteczność i ponadczasową wartość.

Lampy made in Poland królują w Europie

Targi ŚWIATŁO są najlepszym dowodem na to, jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się polskie lampy i jak wielki potencjał skrywa polska branża oświetleniowa. Oświetlenie made in Poland może z powodzeniem konkurować nie tylko innowacyjnością i jakością, ale również ceną. Szacuje się, że nawet 80% wartości rynku stanowi eksport do krajów UE. Nie bez powodu 1,5 tys. zagranicznych kupców co roku przybywa do Polski, by właśnie tutaj szukać oświetlenia zgodnego z najnowszymi trendami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *